Mpelczar



2013-08-14, 18:40

Ruch II Chorzów - Ruch Radzionków

Lider północnej grupy III ligi Ruchu II Chorzów podejmuje Ruch Radzionków.

Ruch II Chorzów - Ruch Radzionków 3:1 (1:0) koniec meczu

1:0 - Włodarczyk 11 minuta, 1:1 - Urbainczyk 53 minuta, 2:1 - Zdanowski 61 minuta-samobójcza, 3:1 - Trojak 90+1 minuta.

Sędziuje Marcin Filarski (Kluczbork). Widzów 650.

RUCH II: Soliński - Mrowiec, Lipski, Urbańczyk (46. Trojak), Kwiatkowski - Smektała, Helik, Otręba, Korczyński - Mularczyk, Włodarczyk (73. Kotus). Trener Karol MICHALSKI.

RADZIONKÓW: Poturalski - Sroka, Wandzik, Korzeniowski, Sadowski - Popiel, Zdanowski, Suchecki, Urbainczyk - Cziba, Toszek (75. Cepek). Trener Wojciech OSYRA.

Żółte kartki: Mrowiiec, Helik.

Jeep Range

Czytaj także:
Dodaj komentarz:

Kanclerz 2

Tabela III ligi - Grupa opolsko-śląska

 

Klub

M

P

B

1.

Polonia Bytom

6

16

18-4

2.

Polonia Łaziska Górne

6

14

9-2

3.

Grunwald Ruda Śląska

7

13

12-7

4.

Odra Opole

6

13

11-9

5.

LKS Czaniec

7

12

7-4

6.

Szombierki Bytom

7

12

9-7

7.

GKS 1962 Jastrzębie

7

11

10-8

8.

Pniówek Pawłowice Śląskie

7

11

7-6

9.

Skra Częstochowa

7

10

4-5

10.

BKS Stal Bielsko-Biała

7

10

8-7

11.

Rekord Bielsko-Biała

7

10

12-9

12.

Swornica Czarnowąsy

7

10

10-11

13.

Ruch Zdzieszowice

6

10

6-7

14.

Górnik II Zabrze

7

10

15-12

15.

Górnik Wesoła (Mysłowice)

7

9

12-13

16.

Małpanew Ozimek

7

4

4-15

17.

Podbeskidzie II Bielsko-Biała

7

4

7-9

18.

Ruch II Chorzów

7

4

11-20

19.

Piast II Gliwice

7

4

8-12

20.

Skalnik Gracze

7

2

8-21

 

 

Strzelcy Grupa opolsko-śląska

8 goli - Sebastian Siwek (Górnik Wesoła (Mysłowice)),
6 goli - Szymon Skrzypczak (Górnik II Zabrze),
5 goli - Wojciech Caniboł (GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Marek Gładkowski (Odra Opole), Bartosz Woźniak (Rekord Bielsko-Biała),
4 gole - Kamil Ciołek (Grunwald Ruda Śląska), Łukasz Mroziński (Skalnik Gracze), Sebastian Pączko (Szombierki Bytom), Dawid Plizga (Górnik II Zabrze), Michał Zieliński (Polonia Bytom),
3 gole - Krzysztof Hałgas (Piast II Gliwice), Mateusz Konacki (LKS Czaniec), Adrian Krysian (Polonia Bytom), Mateusz Marzec (Małapanew Ozimek), Wojciech Okińczyc (Podbeskidzie II Bielsko-Biała), Tomasz Szpoton (Grunwald Ruda Śląska), Tadeusz Tyc (Polonia Łaziska Górne), Dawid Wolny (Odra Opole),
2 gole - Zygmunt Bąk (Skalnik Gracze), Jacek Broniewicz (Polonia Bytom), Patryk Cheba (Ruch II Chorzów), Marcin Czaicki (BKS Stal Bielsko-Biała), Dawid Janczyk (Piast II Gliwice), Sebastian Janik (Ruch II Chorzów), Tomasz Jaworski (Swornica Czarnowąsy), Mateusz Jędrzejczyk (Swornica Czarnowąsy), Daniel Kowalski (Grunwald Ruda Śląska), Adam Krakowski (Polonia Łaziska Górne), Marcin Mazurek (Pniówek Pawłowice Śląskie), Sławomir Pach (Szombierki Bytom), Paweł Słonecki (Swornica Czarnowąsy), Michał Szal (Ruch II Chorzów), Kamil Walesa (Polonia Bytom), Damian Zdolski (BKS Stal Bielsko-Biała).


Klasyfikacja "Brązowego Buta"

3 głosy:

Sebastian SIWEK (Górnik Wesoła), Tadeusz TYC (Polonia Łaziska Górne).

2 głosy:

Adam DZIDO (Szombierki Bytom), Kamil CIOŁEK (Grunwald Ruda Śląska), Mateusz SZATKOWSKI (Ruch Zdzieszowice), Rafał ZIELIŃSKI (LKS Czaniec), Wojciech MRÓZ (Polonia Bytom).

1 głos:

Szymon SKRZYPCZAK, Dawid PLIZGA, Rafał KURZAWA, Jakub DANKOWSKI (Górnik II Zabrze), Sławomir PIWIŃSKI, Mateusz WOLDAN, Adrian WOSZCZYNA (Skra Częstochowa), Bartłomiej WASILUK, Bartosz WOŹNIAK, Dariusz RUCKI, Michał BOJDYS (Rekord Bielsko-Biała) , Mateusz DEEGE, Kamil JADACH, Damian TRONT, Grzegorz KUTYŁA (GKS 1962 Jastrzębie), Łukasz MACIONGOWSKI, Tomasz SZPOTON (Grunwald Ruda Śląska), Rołand GIGOŁAJEW, Mateusz KWIATKOWSKI (Ruch II Chorzów), Dawid NAGI, Łukasz ZAKRZEWSKI, Mateusz KONACKI, Maciej ŻAK (LKS Czaniec), Krzysztof STODOŁA, Wojciech SCISŁO, Filip SIKORSKI, Filip SZAMPERA, Marcel SUROWIAK (Swornica Czarnowąsy), Mateusz MARZEC (Małapanew Ozimek), Krzysztof GANCARCZYK,Mateusz GANCARCZYK, Marek GŁADKOWSKI, Dawid WOLNY (Odra Opole), Marcin LACHOWSKI, Michał ZIELIŃSKI, Adrian KRYSIAN (Polonia Bytom), Patryk WIDUCH, Mateusz KRUK, Rafał FRANKE (Polonia Łaziska Górne) ,Karol GOIK, Dawid STRAMSKI, Michał SZCZYRBA, Kamil KOSTECKI (Pniówek Pawłowice), Wojciech OKIŃCZYC (Podbeskidzie II Bielsko-Biała), Krzysztof HAŁGAS (Piast II Gliwice), Mateusz ROSÓŁ, Sebastian PĄCZKO, Grzegorz SZAFRAŃSKI (Szombierki Bytom), Kamil KARCZ, Marcin CZAICKI (BKS Stal Bielsko-Biała), Łukasz MROZIŃSKI (Skalnik Gracze).

1.FC AZS AWF KATOWICE

Atomówki

AZS UŚ Katowice - Futsal Team

Forteca Świerklany

Futsal Tychy

Gwarek Ornontowice

Iskra

Krupiński

KS Płomień Połomia

Leśnik

LKS Sokół Orzech

MKS Lędziny

Nadwiślan

pionier

Piotrówka

PLKS Pszczyna

Pniówek

Podlesianka

Polonia

Polonia Bytom

Pszow

Rekord

Sokół 43 Katowice

Start

TKS Tychy