Ruch II Chorzów - Ruch Radzionków

Media Sport


 

2 liga: Zagłębie Sosnowiec - Siarka Tarnobrzeg: 3-2 (Arak 30, Mizgała 64, Tylec 83 - Frankiewicz 3, Koczon 13) , Rozwój Katowice - Puszcza Niepołomice (20.09, g.15:00), Górnik Wałbrzych - Znicz Pruszków (20.09, g.16:00), Wisła Puławy - Stal Stalowa Wola (20.09, g.16:00), MKS Kluczbork - Energetyk ROW Rybnik (20.09, g.16:00), Legionovia Legionowo - Limanovia Limanowa (20.09, g.16:00), Okocimski Brzesko - Błękitni Stargard Szczeciński (20.09, g.16:00), Kotwica Kołobrzeg - Nadwiślan Góra (20.09, g.18:00), Stal Mielec - Raków Częstochowa (21.09, g.16:00)  



3 liga opolsko-śląska: Grunwald Ruda Śląska - Odra Opole (20.09, g.11:00), Rekord Bielsko-Biała - Podbeskidzie II Bielsko-Biała (20.09, g.15:30), Swornica Czarnowąsy - Polonia Łaziska Górne (20.09, g.16:00), Górnik Wesoła Mysłowice - Pniówek Pawłowice Śląskie (20.09, g.16:00), GKS 1962 Jastrzębie - Skra Częstochowa (20.09, g.16:00), Polonia Bytom - Małapanew Ozimek (20.09, g.16:00), Skalnik Gracze - Górnik II Zabrze (20.09, g.16:00), Piast II Gliwice - Ruch Zdzieszowice (21.09, g.11:00), LKS Czaniec - Szombierki Bytom (21.09, g.16:00), Ruch II Chorzów - BKS Stal Bielsko-Biała (21.09, g.19:00), Polonia Łaziska Górne - Odra Opole (24.09, g.16:00), Ruch Zdzieszowice - Polonia Bytom (24.09, g.16:00)  4 liga śląska (gr. I): Concordia Knurów - Sarmacja Będzin (20.09, g.16:00), RKS Grodziec (Będzin) - MLKS Woźniki (20.09, g.16:00), Slavia Ruda Śląska - Pilica Koniecpol (20.09, g.16:00), Przyszłość Ciochowice - Fortuna Gliwice (20.09, g.16:00), LKS Kamienica Polska - Gwarek Tarnowskie Góry (20.09, g.16:00), Polonia Poraj - Raków II Częstochowa (20.09, g.16:00), Górnik Piaski (Czeladź) - Unia Ząbkowice (20.09, g.16:00), Ruch Radzionków - Zieloni Żarki (20.09, g.16:00)  4 liga śląska (gr. II): Jedność 32 Przyszowice - Gwarek Ornontowice (20.09, g.16:00), Szczakowianka Jaworzno - Iskra Pszczyna (20.09, g.16:00), Unia Racibórz - Krupiński Suszec (20.09, g.16:00), Drzewiarz Jasienica - GTS Bojszowy (20.09, g.16:00), LKS Bełk - Podlesianka Katowice (20.09, g.16:00), Unia Turza Śląska - GKS II Katowice (20.09, g.16:00), GKS Radziechowy-Wieprz - Czarni-Góral Żywiec (20.09, g.16:00), Forteca Świerklany - Górnik Pszów (21.09, g.16:00)  



2013-08-14, 18:40

Ruch II Chorzów - Ruch Radzionków

Lider północnej grupy III ligi Ruchu II Chorzów podejmuje Ruch Radzionków.

Ruch II Chorzów - Ruch Radzionków 3:1 (1:0) koniec meczu

1:0 - Włodarczyk 11 minuta, 1:1 - Urbainczyk 53 minuta, 2:1 - Zdanowski 61 minuta-samobójcza, 3:1 - Trojak 90+1 minuta.

Sędziuje Marcin Filarski (Kluczbork). Widzów 650.

RUCH II: Soliński - Mrowiec, Lipski, Urbańczyk (46. Trojak), Kwiatkowski - Smektała, Helik, Otręba, Korczyński - Mularczyk, Włodarczyk (73. Kotus). Trener Karol MICHALSKI.

RADZIONKÓW: Poturalski - Sroka, Wandzik, Korzeniowski, Sadowski - Popiel, Zdanowski, Suchecki, Urbainczyk - Cziba, Toszek (75. Cepek). Trener Wojciech OSYRA.

Żółte kartki: Mrowiiec, Helik.

Eltel

Czytaj także:
Dodaj komentarz:

Cardio Skin

Tabela III ligi - Grupa opolsko-śląska

 

Klub

M

P

B

1.

Polonia Bytom

9

25

29-5

2.

Skra Częstochowa

10

19

16-8

3.

BKS Stal Bielsko-Biała

10

19

20-8

4.

GKS 1962 Jastrzębie

10

17

15-13

5.

Odra Opole

9

17

16-14

6.

Górnik II Zabrze

10

17

23-14

7.

Polonia Łaziska Górne

9

17

13-8

8.

Ruch Zdziechowice

9

17

13-10

9.

Rekord Bielsko-Biała

10

16

18-15

10.

Grunwald Ruda Śląska

10

16

15-13

11.

Szombierki Bytom

10

15

16-14

12.

Pniówek Pawłowice Śląskie

10

14

13-12

13.

LKS Czaniec

10

13

9-13

14.

Swornica Czarnowąsy

10

13

14-21

15.

Ruch II Chorzów

10

10

16-23

16.

Górnik Wesoła (Mysłowice)

10

9

16-24

17.

Piast II Gliwice

10

7

13-20

18.

Małapanew Ozimek

10

6

7-21

19.

Podbeskidzie II Bielsko-Biała

10

5

10-15

20.

Skalnik Gracze

10

3

9-30

 

Strzelcy Grupa opolsko-śląska

9 goli - Sebastian Siwek (Górnik Wesoła (Mysłowice)), Szymon Skrzypczak (Górnik II Zabrze),
7 goli - Bartosz Woźniak (Rekord Bielsko-Biała),
6 goli - Wojciech Caniboł (GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)),
5 goli - Dawid Cempa (Polonia Bytom), Kamil Ciołek (Grunwald Ruda Śląska), Marcin Czaicki (BKS Stal Bielsko-Biała), Marek Gładkowski (Odra Opole), Łukasz Mroziński (Skalnik Gracze), Sebastian Pączko (Szombierki Bytom), Dawid Plizga (Górnik II Zabrze), Damian Zdolski (BKS Stal Bielsko-Biała), Michał Zieliński (Polonia Bytom),
4 gole - Maciej Małkowski (Górnik II Zabrze), Marcin Mazurek (Pniówek Pawłowice Śląskie), Sławomir Pach (Szombierki Bytom), Kamil Sobala (Skra Częstochowa), Tadeusz Tyc (Polonia Łaziska Górne), Dawid Wolny (Odra Opole),
3 gole - Jacek Broniewicz (Polonia Bytom), Janusz Gancarczyk (Odra Opole), Łukasz Halama (Pniówek Pawłowice Śląskie), Krzysztof Hałgas (Piast II Gliwice), Kamil Jadach (GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Tomasz Jaworski (Swornica Czarnowąsy), Dawid Kiliński (Ruch Zdzieszowice), Mateusz Konacki (LKS Czaniec), Adrian Krysian (Polonia Bytom), Piotr Kwaśniewski (Piast II Gliwice), Marcin Lachowski (Polonia Bytom), Mateusz Majsner (Skra Częstochowa), Piotr Makowski (Szombierki Bytom), Mateusz Marzec (Małapanew Ozimek), Wojciech Okińczyc (Podbeskidzie II Bielsko-Biała), Sławomir Piwiński (Skra Częstochowa), Paweł Słonecki (Swornica Czarnowąsy), Marek Sobik (Rekord Bielsko-Biała), Tomasz Szpoton (Grunwald Ruda Śląska), Kamil Walesa (Polonia Bytom),
2 gole - Zygmunt Bąk (Skalnik Gracze), Przemysław Brychlik (BKS Stal Bielsko-Biała), Patryk Cheba (Ruch II Chorzów), Idrissa Cissé (Podbeskidzie II Bielsko-Biała), Jakub Czajkowski (Ruch Zdzieszowice), Tomasz Damrat (Ruch Zdzieszowice), Damian Filla (Swornica Czarnowąsy), Krzysztof Gancarczyk (Odra Opole), Łukasz Grube (Polonia Bytom), Michał Haftkowski (Górnik Wesoła (Mysłowice)), Dawid Janczyk (Piast II Gliwice), Sebastian Janik (Ruch II Chorzów), Mateusz Jędrzejczyk (Swornica Czarnowąsy), Przemysław Karabin (Małapanew Ozimek), Kamil Karcz (BKS Stal Bielsko-Biała), Adrian Kopacz (GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Arkadiusz Kowalczyk (Skra Częstochowa), Daniel Kowalski (Grunwald Ruda Śląska), Adam Krakowski (Polonia Łaziska Górne), Kamil Kucharski (Pniówek Pawłowice Śląskie), Mateusz Kwiatkowski (Ruch II Chorzów), Andrzej Maślorz (Rekord Bielsko-Biała), Bartosz Praciak (LKS Czaniec), Tomasz Rybak (Polonia Łaziska Górne), Wojciech Scisło (Swornica Czarnowąsy), Mieczysław Sikora (Rekord Bielsko-Biała), Krzysztof Suchecki (Polonia Łaziska Górne), Michał Szal (Ruch II Chorzów), Michał Szewczyk (Ruch II Chorzów), Filip Wiśniewski (BKS Stal Bielsko-Biała), Kamil Włodyka (Ruch II Chorzów), Mateusz Woldan (Skra Częstochowa), Jacek Wujec (Górnik Wesoła (Mysłowice)), Kamil Zalewski (Grunwald Ruda Śląska).

Klasyfikacja "Brązowego Buta"

3 głosy:

Sebastian SIWEK (Górnik Wesoła), Tadeusz TYC (Polonia Łaziska Górne).

2 głosy:

Adam DZIDO (Szombierki Bytom), Kamil CIOŁEK, Łukasz MACIONGOWSKI (Grunwald Ruda Śląska), Mateusz SZATKOWSKI (Ruch Zdzieszowice), Rafał ZIELIŃSKI (LKS Czaniec), Wojciech MRÓZ, Marcin LACHOWSKI (Polonia Bytom), Krzysztof STODOŁA (Swornica Czarnowąsy), Krzysztof GANCARCZYK (Odra Opole), Szymon SKRZYPCZAK (Górnik II Zabrze), Kamil SOBALA (Skra Częstochowa), Kamil JADACH (GKS 1962 Jastrzębie), Mateusz KWIATKOWSKI (Ruch II Chorzów), Marcin CZAICKI (BKS Stal Bielsko-Biała).

1 głos:

Dawid PLIZGA, Rafał KURZAWA, Jakub DANKOWSKI, Maciej MAŁKOWSKI (Górnik II Zabrze), Sławomir PIWIŃSKI, Mateusz WOLDAN, Adrian WOSZCZYNA, Damian CZUPRYNA (Skra Częstochowa), Bartłomiej WASILUK, Bartosz WOŹNIAK, Dariusz RUCKI, Michał BOJDYS, Marek SOBIK (Rekord Bielsko-Biała), Mateusz DEEGE, Damian TRONT, Grzegorz KUTYŁA, Kamil SZYMURA (GKS 1962 Jastrzębie), Tomasz SZPOTON (Grunwald Ruda Śląska), Rołand GIGOŁAJEW, Michał SZEWCZYK (Ruch II Chorzów), Dawid NAGI, Łukasz ZAKRZEWSKI, Mateusz KONACKI, Maciej ŻAK (LKS Czaniec), Wojciech SCISŁO, Filip SIKORSKI, Filip SZAMPERA, Marcel SUROWIAK (Swornica Czarnowąsy), Mateusz MARZEC (Małapanew Ozimek), Mateusz GANCARCZYK, Marek GŁADKOWSKI, Dawid WOLNY, Janusz GANCARCZYK (Odra Opole), Michał ZIELIŃSKI, Adrian KRYSIAN,  Kamil WALESA, Dawid CEMPA (Polonia Bytom), Patryk WIDUCH, Mateusz KRUK, Rafał FRANKE, Krzysztof SUCHECKI (Polonia Łaziska Górne) ,Karol GOIK, Dawid STRAMSKI, Michał SZCZYRBA, Kamil KOSTECKI, Marcin MAZUREK (Pniówek Pawłowice), Wojciech OKIŃCZYC, Kamil JONKISZ, Krzusztof CHRAPEK (Podbeskidzie II Bielsko-Biała), Krzysztof HAŁGAS, Piotr KWAŚNIEWSKI (Piast II Gliwice), Mateusz ROSÓŁ, Sebastian PĄCZKO, Grzegorz SZAFRAŃSKI, Sławomir PACH (Szombierki Bytom), Kamil KARCZ, Damian ZDOLSKI (BKS Stal Bielsko-Biała), Łukasz MROZIŃSKI, Grzegorz PACIOREK (Skalnik Gracze), Jakub CZAJKOWSKI, Tomasz DAMRAT, Dawid KILIŃSKI (Ruch Zdzieszowice).

1.FC AZS AWF KATOWICE

Atomówki

AZS UŚ Katowice - Futsal Team

Forteca Świerklany

Futsal Tychy

Gwarek Ornontowice

Iskra

Krupiński

KS Płomień Połomia

Leśnik

LKS Sokół Orzech

MKS Lędziny

Nadwiślan

pionier

Piotrówka

PLKS Pszczyna

Pniówek

Podlesianka

Polonia

Polonia Bytom

Pszow

Rekord

Sokół 43 Katowice

Start

TKS Tychy