sql: set client_encoding to 'UTF-8'
Soczi - strefa dla manifestantów 20 km od centrum miasta

Grande


 

2 liga: Wisła Puławy - Górnik Wałbrzych: 1-1 (Litwiniuk 30 - Orłowski 6) , Okocimski Brzesko - Limanovia Limanowa: 2-0 (Garzeł 49, Wojcieszyński 80) , Puszcza Niepołomice - Nadwiślan Góra: 0-0, MKS Kluczbork - Stal Stalowa Wola: 2-1 (Giel 37, Kojder 83 - Sekulski 75) , Legionovia Legionowo - Raków Częstochowa: 0-1 (Mońka 94+) , Kotwica Kołobrzeg - Siarka Tarnobrzeg: 1-1 (Poznański 5 - Strzelecki 24-sam) , Stal Mielec - Rozwój Katowice: 3-1 (Cholewiak 71, Łętocha 90+, Nowak 90+ - Gałecki 53) , Zagłębie Sosnowiec - Energetyk ROW Rybnik: 2-1 (Tumicz 53, Tumicz 90+ - Grolik 36) , Błękitni Stargard Szczeciński - Znicz Pruszków (26.04, g.15:00), Rozwój Katowice - Legionovia Legionowo (30.04, g.17:00)  



3 liga opolsko-śląska: Polonia Łaziska Górne - Rekord Bielsko-Biała: 0-1, Górnik II Zabrze - Grunwald Ruda Śląska: 4-1, Polonia Bytom - LKS Czaniec: 4-0, BKS Stal Bielsko-Biała - Podbeskidzie II Bielsko-Biała: 5-2, Ruch Zdzieszowice - Ruch II Chorzów: 1-4, Pniówek Pawłowice Śląskie - Piast II Gliwice: 3-3, Skra Częstochowa - Swornica Czarnowąsy: 0-0, Szombierki Bytom - Górnik Wesoła Mysłowice: 2-1, Skalnik Gracze - Małapanew Ozimek: 0-3, Odra Opole - GKS 1962 Jastrzębie: 0-1, Skalnik Gracze - BKS Stal Bielsko-Biała (29.04, g.17:00), Małapanew Ozimek - Górnik II Zabrze (29.04, g.17:00), Grunwald Ruda Śląska - Polonia Bytom (29.04, g.17:00), LKS Czaniec - Odra Opole (29.04, g.17:00), GKS 1962 Jastrzębie - Szombierki Bytom (29.04, g.17:00), Górnik Wesoła Mysłowice - Skra Częstochowa (29.04, g.17:00), Swornica Czarnowąsy - Pniówek Pawłowice Śląskie (29.04, g.17:00), Piast II Gliwice - Polonia Łaziska Górne (29.04, g.17:00), Rekord Bielsko-Biała - Ruch Zdzieszowice (29.04, g.17:00), Ruch II Chorzów - Podbeskidzie II Bielsko-Biała (29.04, g.17:00)  4 liga śląska (gr. I): MLKS Woźniki - Concordia Knurów: 1-1, Fortuna Gliwice - RKS Grodziec (Będzin): 1-1, Gwarek Tarnowskie Góry - Slavia Ruda Śląska: 3-2, Zieloni Żarki - Polonia Poraj: 3-1, Ruch Radzionków - Górnik Piaski (Czeladź): 3-0, Raków II Częstochowa - Przyszłość Ciochowice (NA ŻYWO: 0-0), Pilica Koniecpol - Sarmacja Będzin (26.04, g.16:30), Slavia Ruda Śląska - Fortuna Gliwice (29.04, g.18:00)  4 liga śląska (gr. II): Górnik Pszów - Jedność 32 Przyszowice: 0-3, Iskra Pszczyna - Gwarek Ornontowice: 3-1, Krupiński Suszec - Forteca Świerklany: 0-1, Podlesianka Katowice - Unia Racibórz: 1-2, Czarni-Góral Żywiec - LKS Bełk: 0-4, GKS Radziechowy-Wieprz - Unia Turza Śląska: 2-1, GTS Bojszowy - Szczakowianka Jaworzno (26.04, g.15:00), GKS II Katowice - Drzewiarz Jasienica (26.04, g.17:30)  



2014-01-11, 11:57

Soczi - strefa dla manifestantów 20 km od centrum miasta

Manifestacje podczas zimowych igrzysk w Soczi będą mogły się odbywać w parku leżącym w pewnej odległości od wioski olimpijskiej - poinformował w piątek wicepremier Federacji Rosyjskiej Dmitrij Kozak.

W ubiegłym tygodniu prezydent Władimir Putin wydał dekret zezwalający na manifestacje nie mające związku z igrzyskami, ale nie podał miejsca, gdzie będą mogły być organizowane.

Jak sprecyzował wicepremier Kozak, dla manifestantów wybrano "Park Chosta", peryferyjną dzielnicę Soczi, oddaloną o 18 km od wioski olimpijskiej oraz o 20 km od centrum miasta.

"Tam ludzie będą mogli wyrażać w sposób swobodny swoje opinie, bez naruszania praw innych obywateli oraz Karty Olimpijskiej" - dodał Kozak.

Według dekretu Putina manifestacje będą mogły być organizowane, ale w porozumieniu z władzami miasta, policją i Federalną Służbą Bezpieczeństwa (FSB).

Organizatorzy igrzysk muszą się liczyć z demonstracjami m.in. środowisk gejowskich, które krytykują Rosję za uchwaloną w połowie ubiegłego roku ustawę zakazującą "propagowania nietradycyjnych relacji seksualnych" wśród nieletnich. (PAP)

af/ sab/

Instalbud

Czytaj także:
Dodaj komentarz:

Erreapoint

1.FC AZS AWF KATOWICE

Atomówki

AZS UŚ Katowice - Futsal Team

Forteca Świerklany

Futsal Tychy

Gwarek Ornontowice

Iskra

Krupiński

KS Czarni Jaworze

KS Energetyk

KS Płomień Połomia

Leśnik

LKS Sokół Orzech

MKS Lędziny

Nadwiślan

pionier

Piotrówka

PLKS Pszczyna

Pniówek

Podlesianka

Polonia Bytom

Polonia Łaziska

Pszow

Rekord

Sokół 43 Katowice

Start

TKS Tychy